01 MART 2024
BIST 100 9.171,13 % -0,25
DOLAR 31,336 % 0,33
EURO 33,881 % 0,04
ALTIN GR. 2.064,07 % 0,55
BRENT 83,030 % 1,19
BTC 62.150,00 % 0,00
Haber Giriş: 24.11.2023 - 15:11 | Son Güncelleme: 24.11.2023 - 15:12

Sigortam.net, sigorta satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri paylaştı

Sigortam.net CMO'su Selen Yığın, "Sektör profesyonelleri olarak bizler, herhangi bir sigorta ürünü satın almak isteyen herkese öncelikle poliçeleri karşılaştırmadan seçim yapmamalarını öneriyoruz" dedi.

Sigortam.net, sigorta satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri paylaştı

Sigortam.net CMO'su Selen Yığın, "Sektör profesyonelleri olarak bizler, herhangi bir sigorta ürünü satın almak isteyen herkese öncelikle poliçeleri karşılaştırmadan seçim yapmamalarını öneriyoruz" dedi.

Sigortam.net, sigorta satın alırken finansal kararları şansa bırakmama konusunda ipuçları paylaştı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Sigortam.net, 'müşterinin şampiyonu' olma vizyonu doğrultusunda adımlar atmaya devam ediyor.

23 yıllık deneyimiyle 9 milyonu aşkın müşteriye hizmet vererek Türkiye'nin 'lider insurtech' markası olan Sigortam.net, sigorta satın alırken finansal kararları şansa bırakmama konusunda ipuçları paylaştı. Sigortam.net web sitesini ziyaret ederek teklifler arasında karşılaştırma yapabilen müşteriler, benzer kasko poliçelerini yarı fiyatına yakalama avantajı elde ediyor.

5 yıldır arka arkaya aldığı Güven Damgası ile sigortada güvenin adresi haline gelen Sigortam.net, gelişmiş yapay zeka teknolojisine dayalı yenilikçi altyapısını, müşteri deneyimini zenginleştirmek için ve müşterilerinin, içeriği çok benzer olan poliçelere fazladan ödeme yapmalarının önüne geçmek için kullanıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sigortam.net CMO'su Selen Yığın, Sigortam.net'in müşterilerine taahhüt ettiği şeffaflık ve dürüstlük değerlerini bilinçli seçimlere dönüştürmenin önemli bir fırsat yarattığını belirterek, şunları kaydetti:

'Satın alacağınız kasko poliçesi neredeyse aynıysa neden fiyatına iki kat fazla ödeyesiniz? Sektör profesyonelleri olarak bizler, herhangi bir sigorta ürünü satın almak isteyen herkese öncelikle poliçeleri karşılaştırmadan seçim yapmamalarını öneriyoruz. Kaskodan sağlık sigortasına tüm branşlarda bu geçerli. Örneğin en yakınlarım dahi benden tavsiye istediklerinde onlara ilk sorum 'Sigortam.net'e baktınız mı?' oluyor. Çünkü sigorta gibi karmaşık bir dünyada hangi poliçenin sizin için daha uygun olduğunu, hangisinin en kapsamlı hizmeti vaat ettiğini ve bunların sonucunda hangisinin sizin için en cazip fiyat fırsatını yarattığını belirlemek hiç kolay bir iş değil. Biz bu seçimi tesadüflere bırakmamayı ve mutlaka web sitemize bakılması gerektiğini söylüyoruz.

Böylece müşterilerimizin poliçe seçimlerini bilinçli bir şekilde ve güvenle yapmasını sağlıyoruz. Örneğin, kasko poliçesi almak isteyen bir müşteri, genişletilmiş kapsamlı bir kasko poliçesi ile ilerlemeye karar verdiğinde, A şirketinin sunduğu poliçenin 6 bin 357 TL, B şirketinin sunduğu poliçenin ise 12 bin 920 TL olduğunu görebiliyor. Kapsamları çok benzer olan bu iki poliçede müşterilerimiz neden iki katı fiyat ödesin ki? Satın alınacak poliçeler neredeyse aynı içeriğe sahipse, herkes yarı fiyatına varan ödeme avantajını değerlendirmek ister.'

Sigortam.net’i tercih edenlerin ödedikleri fiyatın karşılığını aldıklarından emin olmanın rahatlığını yaşadığını bildiren Yığın, Sigortam.net’in müşteri ilişkilerinde odaklandığı dört temel değer olan şeffaflık, dürüstlük, yenilikçilik ve hız sayesinde sigorta satın almadan önce mutlaka uğranması gereken en güvenli liman olduğunu aktardı.

Yığın, 'Sigortam.net olarak, sigorta sektöründeki yenilikçi yaklaşımımız ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile platformumuz üzerinden müşterilerimize sadece bir poliçe sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda finansal kararlarında da güvenilir bir ortak olarak yanlarında oluyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları sigortada, ihtiyaçlarına uygun olan poliçeyi satın alabilmelerini sağlıyoruz. Müşterilerimiz Sigortam.net'i tercih ederek, her zaman ödedikleri fiyata karşılık gelen değer ve kapsama sahip bir poliçe edindiklerinden emin olmanın rahatlığını yaşıyorlar.' ifadelerini kullandı.

- Sigortam.net, yenilikçi hizmet anlayışını 'müşterinin şampiyonu' bakış açısı doğrultusunda konumlandırıyor

Verilen bilgiye göre, anlaşmalı olduğu 20’yi aşkın sigorta firmasının sunduğu poliçeleri karşılaştırarak 'Yapay Zeka Destekli Sigorta Kapsam Puanlaması' sayesinde müşterilerine sunan Sigortam.net, bu yenilikçi hizmet anlayışını 'müşterinin şampiyonu' bakış açısı doğrultusunda konumlandırıyor ve müşteri deneyimini zenginleştirirken onların ihtiyaç duydukları poliçelere fazladan ödeme yapmalarının önüne geçiyor.

Sigorta sektöründe inovasyonu güvenle buluşturan Sigortam.net, satış sonrasında sunduğu hizmetle de fark yaratıyor. Sigorta danışmalarıyla 7/24 müşterilerinin yanında olarak tüm ihtiyaçlarına anlık cevap veren Sigortam.net, herhangi bir hasar durumunda hasar destek hattına 3 saniyede ulaşma taahhüdü sunuyor.


YORUMLAR

Sigortam.net, sigorta satın alırken dikkat edilmesi gerekenleri paylaştı
haberine yorum yapın
0 YORUM