BIST 100 2.372,35 % -0,89
DOLAR 15,873 % 0,20
EURO 16,801 % -0,21
EURO/DOLAR 1,056 % -0,22
ALTIN GR. 942,56 % 0,22
BRENT 113,050 % 0,97
BTC 29.474,60 % 0,16
Haber Giriş: 13.05.2022 - 11:00 | Son Güncelleme: 13.05.2022 - 11:02

Quick Sigorta 5 yaşında

Quick Sigorta, 5 yıl gibi bir sürede yüzde 3,11 pazar payı ile ilk on sigorta şirketi içinde olmayı başardı.

Quick Sigorta 5 yaşında

Quick Sigorta, 5 yıl gibi bir sürede yüzde 3,11 pazar payı ile ilk on sigorta şirketi içinde olmayı başardı.

Quick Sigorta, 5 yıl gibi bir sürede yüzde 3,11 pazar payı ile ilk on sigorta şirketi içinde olmayı başardı.

Quick Sigorta açıklamasına göre, 2 Mayıs 2017’de ilk poliçesini düzenleyen Quick Sigorta beşinci yaşını kutluyor. Kurulduğu günden beri sektöre getirdiği yeniliklerle birçok ödüle layık görülen Quick Sigorta, yeni yaşını başarılarla karşılıyor.

81 il, 608 ilçedeki 3535 acente ve brokeri ile sigortalılarının ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’nin en yaygın sigorta şirketlerinden birisi olarak hizmet veren Quick Sigorta, geçen yıllarda Q-Port, Agent Değil Acente isimli ödüllü projeleri ile acentelerin dijital dönüşümlerine destek olurken mart ayında tanıtımını yaptığı 'Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası' ürünüyle finansaldan sağlığa en geniş ürün gamına sahip sigorta şirketlerinden biri konumuna geldi.

Quick Sigorta’nın yüzde 100 iştiraki olarak kuruluş izni alınan Quick Finans ve Qpay Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri iştirakleriyle finansal ekosistemini tamamlama çalışmaları yapan şirket, aracıların finansal markete dönüşmeleri için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Quick Sigorta, 5 yıl gibi kısa bir sürede yüzde 3,11 pazar payı ile ilk on sigorta şirketi içinde olmayı başardı.

"Birçok işe adımızı yazdırdık ve hatırı sayılır bir konuma geldik"

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, Quick Sigorta’nın beşinci yılını büyük başarılarla kutladığı için mutlu olduğunu, her yıl daha da büyüyerek, en iyi hayat dışı sigorta şirketleri arasında yer aldıklarını dile getirdi.

Yaşar, 'İlk poliçemizi 12 Mayıs 2017 yılında kestik. Bugün ise Quick Sigorta’nın beşinci yaşını kutluyoruz. Geriye dönüp baktığımda hem Quick Sigorta çalışanları hem de acentelerimizle birlikte ne kadar büyük işlere imza attığımızı gördüğümde gurur duyuyorum. Bu zamana kadar spordan sanata, çağımızın trendlerinden olan sürdürülebilirlik ve yapay zekaya kadar birçok işe adımızı yazdırdık ve hatırı sayılır bir konuma geldik. Kurulduğumuz günden bugüne kadar dijitalleşme ve sigortacılık alanında ilkleri başardık ve birçok ödül aldık.' ifadelerini kullandı.

Quick Sigorta ve Maher Holding ile iştiraklerinin yeni evi olan Quick Tower’ı da geçen yılın en büyük başarılarından biri olarak gördüğünü dile getiren Yaşar, Quick Sigorta ailesine minnetlerini ileterek, yeni başarılar için ezber bozan işler yapmaya devam edeceklerini bildirdi.

"Quick Sigorta sadece bir sigorta şirketi değil"

Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy ise şunları kaydetti:

'Quick Sigorta’yı sadece poliçe kesen bir sigorta şirketi olarak görmemeliyiz. Çünkü Quick Sigorta, dijital projeleri, sürdürülebilir iş politikaları, yeni yatırımları ve her branştan ürünleri ile toplam aktif büyüklüğü 50 Milyon TL’den 4 milyar 750 milyon TL’ye ulaşan dev bir şirket. İçinde bulunduğumuz her projede, temasta bulunduğumuz her kurumla samimiyet ve şeffaflık prensibimizle çalışıyor ve bu ilkemizi yaşatmaya devam ediyoruz. Beşinci yaşımızı bu kadar onurlu ve mutlu karşılamamıza sebebiyet veren tüm çalışanlarımıza ve acentelerimize teşekkür etmek isterim.'


YORUMLAR

Quick Sigorta 5 yaşında
haberine yorum yapın
0 YORUM