19 NİSAN 2024
BIST 100 9.522,81 % -0,02
DOLAR 32,600 % 0,39
EURO 34,835 % 0,30
ALTIN GR. 2.491,69 % 0,29
BRENT 85,940 % -0,52
BTC 65.323,99 % 2,82
Haber Giriş: 02.12.2023 - 15:22 | Son Güncelleme: 02.12.2023 - 15:22

Aralık aylık burç yorumları | Merkür gerilemesi etkileri ayaklarımızı yerden kesecek!

Araık 2023 aylık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için burada. Aralık ayında hangi burcu ne bekliyor, Aralık 2023 aylık burç yorumlarına göre bu ayın aşk, ilişki, iş, para, kariyer ve sağlık falı ne diyor? Aralık 2023 Merkür gerilemesi etkileri neler? İşte yanıtları...

Aralık aylık burç yorumları | Merkür gerilemesi etkileri ayaklarımızı yerden kesecek!

Araık 2023 aylık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için burada. Aralık ayında hangi burcu ne bekliyor, Aralık 2023 aylık burç yorumlarına göre bu ayın aşk, ilişki, iş, para, kariyer ve sağlık falı ne diyor? Aralık 2023 Merkür gerilemesi etkileri neler? İşte yanıtları...

Aralık ayı geldi, 2024 için geri sayım başladı. 2023 Aralık ayı öyle bir ay olacak ki yaşanacaklar 2023'ü asla unutturmayacak! Bu nasıl olacak diye soranlara tek bir yanıtımız var. 2023 yılı Merkür gerilemesi ile bitiyor. Oğlak burcunda gerçekleşecek olan ve 13 Aralık'ta başlayacak Merkür retrosu etkileri Aralık aylık burç yorumlarının hikayesini baştan sonra yazacak. Peki Aralık ayında hangi burcu ne bekliyor? 2023 Aralık aylık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için hangi uyarılar ve müjdeler saklıyor? Merkür gerilemesinin yaşanacağı Aralık ayının ilişki, iş, para, kariyer, aşk ve sağlık falında en şansılı burçları ile Aralık ayının en şansız burçları hangileri haberimizde. Peki Aralık 2023'te aylık burç yorumlarını hangi gökyüzü olayları etkileyecek? Bu ay gökyüzünde gezegenlerin kombinasyonları bize ne mesaj gönderiyor? Hepsi ve daha fazlası 2023 Aralık aylık burç yorumlarında!

Duyacaklarınıza hazırsanız hadi gelin başlayalım!

Koridorları süslemenin, hediyeleri paketlemenin zamanı geldi! Yeni yıl yaklaşıyor. Kasım ayını uğurladık, Aralık'a hoşgeldin dediğimiz bu günlerde gezegenlerden bize gelen mesajları okumanın tam zamanı!

Aralık ayına her zaman olduğu gibi Yay mevsiminin özgür ruhlu ve eğlenceyi seven esintileriyle giriyoruz. Yıl sonları stresli bir dönem olabilir, ancak gururlu güneş ve enerjik Mars'ın Yay göklerinde birlikte seyahat etmesiyle, biraz gevşemek ve eğlenmek mümkün olacak. 

6 Aralık'tan sonra kozmik akım hızlanmaya başlıyor!

İletişimsel Merkür 1 Aralık'ta çalışkan Oğlak burcuna girerken bizi daha disiplinli ve hedef odaklı bir ruh haline sokuyor. Birkaç gün sonra, 4 Aralık'ta, aşk dolu Venüs şehvetli Akrep burcuna geçerek ilişkilerimize daha fazla yoğunluk ve romantik arzularımıza derinlik katıyor. Neptün, yıllık geri hareketini 6 Aralık'ta tamamlayarak bize ruhsal yönümüze daha fazla erişim ve sezgilerimizle daha net bir bağlantı sağlıyor. Neptün, ay bitmeden doğrudan konumlanacak üç gezegenden ilkidir, bu da kozmik akımın hızlanmaya başladığı anlamına geliyor!

Önce Yeni Ay sonra da Merkür gerilemesi! Aralık ortasında havai fişekler patlayabilir!

12 Aralık'ta Yay burcunda yükselen zihin genişletici yeni ay , ufku genişletme ve yeni inançları eğlendirme yönündeki kolektif arzumuzu ateşlerken, ayın ortasında bazı havai fişekler patlayabilir. Yıl sonu niyetlerinizi belirlemek için bu ayın iyimser enerjisini kullanın - ancak bunu çabuk yapın, çünkü Merkür gerilemesi, yeni ayın zirvelerinden yalnızca birkaç saat sonra, 13 Aralık'ta saat 10.08'de başlıyor. Bu geri dönüş pragmatik dünyada başlıyor. Hedeflerimize giden yolda bazı sinir bozucu aksiliklere ve engellere neden olabilecek. Başarılar zaman alır ve bu gerileme bize sabırlı olmamızı hatırlatır.

21 Aralık'tan sonra disiplinle çalışma zamanı geliyor

21 Aralık, kış gündönümünü ve Oğlak burcunun ilk gününü işaret ediyor, bu nedenle disiplinli bir çalışma zamanı - tabii ki bazı tatil kutlamalarının keyfini çıkardıktan sonra. Güneş Oğlak burcuna geçerken, ayda yürüyen Merkür ile burcun ilk derecesinde kesişecek ve bir Merkür cazimi oluşturacak. Bu, uzun vadeli planlarınız hakkında gerçekçi olmak ve bazı geriye dönük revizyonlar yapmak için harika bir fırsat. Cazimi sonrası Merkür Yay burcuna geri dönüyor ve bize Kasım ayı sonuna kadar konuşulan konuşmaları ve fikirleri yeniden gözden geçirme fırsatı veriyor.

Merkür gerilemesi 13 Aralık'ta Oğlak burcunun 8 derecesinde başlayacak 

26 Aralık'ta Yengeç burcunda yürekten bir dolunay yükseliyor, bu nedenle duyguların şişmesini ve akmasını bekleyin. İzin verirsek, bu rahatlatıcı ay, duygusal yükümüzü hafifletmemize ve kırılganlığımızı kucaklamamıza yardımcı olabilir. Hassas kuyruklu yıldız Chiron, kolektif bir iyileşme ve umut duygusunun habercisi olarak geri gidişini aynı gün tamamlıyor.

Aşk gezegeni Venüs, 29 Aralık'ta vahşi ve özgür Yay burcuna girerek tüm burçlara daha romantik riskler alma ve ilişkilere daha fazla kendiliğindenlik getirme konusunda ilham veriyor. Ertesi gün, Jüpiter gerilemesi sona eriyor ve konu hayata dair sürekli değişen felsefelerimiz söz konusu olduğunda güvenimizi ve inancımızı artırıyor. Yeni yıla girerken, bunu ileriye doğru akan bir enerji ve uyum dalgasıyla yapıyoruz; 31 Aralık'ta güneşi, ayı ve yararlı Jüpiter'i içeren muhteşem büyük dünya üçgeni bize bir topraklanma hissi ve birçok şey sağlıyor. İyi şanslar.

Aralık ayında tüm burçlar bu tarihlere aman dikkat!

Burcunuz ne olursa olsun, bu ay dikkat etmeniz gereken önemli tarihler şunlardır:

3 Aralık Pazartesi : Venüs Akrep'e giriyor
7 Aralık Çarşamba : Neptün Balık burcunda ileri hareket ediyor
13 Aralık Salı : Yay burcunda yeni ay
13 Aralık Salı : Merkür Oğlak burcunda geriliyor
27 Aralık Salı : Yengeç burcunda Dolunay
30 Aralık Cuma : Venüs Yay burcuna giriyor
31 Aralık Cumartesi : Jüpiter Boğa burcuna doğru ilerliyor

Aralık 2023 aylık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık herkes burada mı?

Koç aylık burç yorumu | Gökyüzü Aralık ayında sizi harekete geçmeye zorlayacak

Güneş bu ay ateş burcu Yay burcunda parlıyor, bu nedenle Aralık 2023 Koç burcunuz size daha yüksek arayışları kovalamanız ve yeni deneyimleri kucaklamanız için ilham veriyor. Açık fikirli ve yürekli olduğunuz sürece macera ve başarı sizin olabilir.

Akıllı Merkür'ün 1 Aralık'ta kariyer sektörünüze girmesiyle işleri başlatıyoruz ve bu haftayı işle ilgili önemli bir konuşma yapmak veya uzun vadeli profesyonel planlarınızın ayrıntılarını çözmeye başlamak için iyi bir zaman haline getiriyoruz. 7 Aralık'ta kendinden emin güneş burcunuzdaki hassas Chiron ile uyum sağlayarak size büyümenizi gösterme ve acıyı ilerlemeye kanalize etme şansı veriyor. Başkalarına öğretecek ve dünyaya sunacak çok şeyiniz var; bu nedenle, zorlu geçmiş deneyimlerden öğrendiklerinizi yaptığınız her şeye uygulamaya başlayın.

12 Aralık'ta Yay burcundaki ateşli yeni ay , konfor alanınızın sınırlarının ötesine uçmak için bir ay itici gücüdür. Güneş ve ay, alıngan yöneticiniz Mars'la aynı hizada olacak, bu nedenle o gecenin ilerleyen saatlerinde Merkür gerilemesi başlamadan önce harekete geçmek için bu fırsatı değerlendirin. Bu ters dönüş başladığında, kariyer hedeflerinizdeki bazı aksiliklerle veya projelerdeki gecikmelerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz; ancak güneş ile Kuzey Kader Düğümü arasındaki güzel bağlantı sayesinde , aynı zamanda ruhsal amacınızla da derinden temas halinde hissedeceksiniz. ve potansiyelinizi gerçekleştirebilme yeteneğinize güvenin. 

Oğlak burcu sezonu 21 Aralık'ta başlıyor ve bu kozmik hava, hedeflerinize daha pratik yaklaşmanıza yardımcı oluyor. Ertesi gün Merkür cazimi, hedeflerinizi gerçekçi bir şekilde değerlendirmek ve bazı Yeni Yıl kararlarının gerçekleşmeye başlamasına izin vermek için mükemmel bir zamandır. 26 Aralık'ta Yengeç burcundaki duygusal dolunay , duygusal anıları yüzeye çıkarıyor, bu yüzden kendinizi sıcak duygular ve nostalji dalgasına kaptırın. Ailenizin ve en yakın arkadaşlarınızın rahatlığıyla bağ kurmak, yılı birlik duygusuyla kapatmak için harika bir zaman.

Boğa aylık burç yorumu | Gökyüzü Aralık'ta gereksiz yüklerden kurtulmanızı istiyor

Günler kısalıyor ve geceler uzuyor, bu nedenle Aralık 2023 Boğa burcunuzun dolabınızdaki iskeletleri kazmanızı sağlaması mantıklı ve bu iyi bir şey! Ruhunuzun yeni zirvelere yükselmesini istiyorsanız, üzerinize yük olan bazı yüklerden kurtulmanız gerekecek.

Ayın başlamasıyla birlikte, aşk gezegeni Venüs - kozmik yöneticiniz - ilişki sektörünüze geçiyor ve bu, romantik bağlarınızı derinleştirmek ve bire bir bağlantılarınızı tatlandırmak için harika bir zaman haline geliyor. Hem Venüs hem de entelektüel Merkür, ayın ilk üçte birinde burcunuzdaki bol miktardaki Jüpiter ile bağlantı kuracak ve ilişkilerde ve ötesinde, zihninizi ve kalbinizi işleri yapmanın yeni yollarına açmanız için size ilham verecek.

Yay mevsimi, derin ve karmaşık sekizinci evinizi harekete geçiriyor ve 12 Aralık'ta Yay burcundaki yeni ay, kalbinizin kilitli kutusuna dalmak ve keşfetmeye başlamak için mükemmel bir zamandır. Bu ayın sezgisel doğası, ilişkilerinizin yüzeyinin altında yatan sorunları görmenize yardımcı olabilir; bu da, uygun sınırlar belirlemenize ve anlamlı atılımlar yapmanıza olanak tanır. O akşamın ilerleyen saatlerinde, eski durumlara yeni bakış açıları sunan yılın son Merkür gerilemesi başlıyor .

Oğlak mevsimi 21 Aralık'ta (kış gündönümü ile aynı gün) başlıyor ve güneşin bir dünya burcunda olması size gölgelerden çıkıp yaşamın tüm olasılıklarına odaklanmanız için ilham verecek. Ufkunuzu genişletmenin ve daha yüksek çağrıları keşfetmeye kendinizi zorlamanın zamanı geldi. Buna hazırsın! 26 Aralık'ta Yengeç burcundaki dolunay sizin için güzel bir sosyal dolunay, ailenizle samimi sohbetler yapmak veya tatil neşesi için arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için mükemmel. 

Şanslı gezegen Jüpiter'in 30 Aralık'ta burcunuzda geri hareketini tamamlamasıyla , hayata dair canlandırıcı yeni bir bakış açısını zarif bir şekilde kucaklamanıza olanak tanıyarak , yıl daha da neşeli bir notla tamamlanıyor . Ek olarak, biz Yeni Yılı kutlarken Jüpiter, güneş ve ay ile muhteşem bir büyük dünya üçgeni oluşturacak, böylece 2024'e tutku, heyecan ve güven hissederek gireceksiniz. Artık daha açık fikirli bir yaklaşım uğruna klasik Boğa inatçılığınızın bir kısmını bir kenara bırakabilirsiniz - yeni yıl, yeni siz!

İkizler aylık burç yorumu | Merkür gerilemesi arzularınızı ortaya çıkaracak

Aşk ve ortaklıklar bu ay sizin için önemli bir tema, bu nedenle Aralık 2023 İkizler burcunuz, kendinizi zorlu bir sezon kaçağını kilitlemeye hazır hissetmenizi sağlayabilir. Ancak dikkatli olun, çünkü Merkür gerilemesi sıcak bir şekilde yaklaşıyor ve yanlış iletişim ve karışık duygulara yol açabilir. Şu anda sizin gibi Mercurial işaretlerinin işleri yavaşlatması özellikle önemli!

İletişimsel kozmik yöneticiniz Merkür, ay başlarken hemen karmaşık sekizinci evinize dalıyor, bu nedenle Aralık ayının ilk haftası, tutulmayan sözleri yerine getirmek ve kalan borçları ödemek için ideal bir zamandır. Kısa bir süre sonra Merkür geniş Jüpiter'le bağlantı kurduğunda finansal karışıklıklar ortaya çıkabilir veya ortak iş fırsatları ortaya çıkabilir; ancak çok bağlayıcı hiçbir şeye imza atmayın. Bu gezegensel bağlantı , Merkür'ün gerileme döngüsü boyunca iki kez daha tekrarlanacak , bu nedenle henüz ortaya çıkmamış ayrıntılar olduğuna güvenin.

12 Aralık'ta ortaklıklar sektörünüzde Yay burcunda heyecan verici bir yeni ay yükseliyor, bu nedenle aşk ve romantizmle ilgili bir yıl sonu niyeti belirleyin. Sadece Merkür'ün gerilemesinin o gecenin ilerleyen saatlerinde resmen başlayacağını unutmayın, bu nedenle bazı söylenmemiş arzular veya derin sırlar önümüzdeki haftalarda pekala yüzeye çıkabilir. İşleri yavaştan alın ve uzun süre bağlı kalmak istemeyeceğiniz hiçbir şeye taahhütte bulunmayın.

Kış gündönümü 21 Aralık'ta gerçekleşiyor ve yılın bu karanlık zamanı sizin için daha içe dönük olma eğilimindedir, İkizler . Duygularınızın yüzeyinin altında yatan şeyi keşfetmenize izin verin. Bu yeni sezon aynı zamanda 22 Aralık'ta Oğlak burcunda güçlü bir Merkür cazimisine de yol açıyor. İlişki dinamikleri karmaşık gelebilir, ancak bu hizalanma, işleri sağlam bir şekilde nasıl çözeceğinizi anlamanıza yardımcı olabilecek bir netlik anı getirir. .

Birkaç gün sonra 26 Aralık'ta Yengeç burcundaki dolunay para meselelerini gün ışığına çıkarıyor. Devam edin ve makbuzunuzu sakladığınız ve iade politikasını netleştirdiğiniz sürece, tatil sonrası bir indirime para harcayarak kendinizi ödüllendirin - bilirsiniz, Merkür'ün gerilemesi gibi şeyler. Kalp gözlü Venüs, 29 Aralık'ta ortaklıklar sektörünüze çarpıyor, aşk hayatınıza biraz tatlılık ve romantizm katıyor ve gerilemeden kaynaklanan yanlış iletişimleri düzeltiyor. O Yeni Yıl öpücüğünü pekala alıyor olabilirsiniz!

Yengeç aylık burç yorumu | Aralık ayında karmaşık duygular var

Soğuk bir kış gelebilir ama havada romantizm de var ve Aralık 2023 Yengeç burcunuz neşeyi, tutkuyu ve ortaklıkları kucaklamak için her türlü fırsatı getiriyor. Ayrıca günlük sorumluluklarınızın da üstesinden geldiğinizden ve tatil sersemliğinin üretkenlik oyununuzu bozmasına izin vermediğinizden emin olmanız gerekecek!

Ayın başlamasıyla birlikte aşk hayatınız güçleniyor; konuşkan Merkür 1 Aralık'ta ilişki sektörünüze çarpıyor ve ardından aşk dolu Venüs birkaç gün sonra flört eden beşinci evinizi aydınlatıyor. Bu, yeni insanlarla tanışmak veya mevcut bir partnerle entelektüel bağı derinleştirmek için canlı ve şehvetli bir zamandır. Sadece bağlılıkla ilgili şu anda ortaya çıkan herhangi bir konuşmanın, 12 Aralık gece geç saatlerde Merkür gerilemeye başladığında yeni bir açıdan yeniden ele alınabileceğini unutmayın. sevgililerin.

Soğuk bir kış gelebilir ama havada romantizm de var ve Aralık 2023 Yengeç burcunuz neşeyi, tutkuyu ve ortaklıkları kucaklamak için her türlü fırsatı getiriyor. Ayrıca günlük sorumluluklarınızın da üstesinden geldiğinizden ve tatil sersemliğinin üretkenlik oyununuzu bozmasına izin vermediğinizden emin olmanız gerekecek!

Ayın başlamasıyla birlikte aşk hayatınız güçleniyor; konuşkan Merkür 1 Aralık'ta ilişki sektörünüze çarpıyor ve ardından aşk dolu Venüs birkaç gün sonra flört eden beşinci evinizi aydınlatıyor. Bu, yeni insanlarla tanışmak veya mevcut bir partnerle entelektüel bağı derinleştirmek için canlı ve şehvetli bir zamandır. Sadece bağlılıkla ilgili şu anda ortaya çıkan herhangi bir konuşmanın, 12 Aralık gece geç saatlerde Merkür gerilemeye başladığında yeni bir açıdan yeniden ele alınabileceğini unutmayın. sevgililerin.

Merkür gerilemesinin başladığı gün , ışıltılı ve üretken bir yeni ay, yeni bir ay döngüsünü başlatacak ve günlük sorumluluklarınızı ateşleyecek. Dikkatiniz dağıldıysa, tatil çılgınlığı tam bir adım atmadan önce takviminizin düzenli olduğundan emin olmanın tam zamanı. Kendinize fazla rezervasyon yapmayın! Romantizm için programınızda biraz yer isteyeceksiniz, çünkü 21 Aralık'ta Oğlak burcu sezonu başladığında güneş, bağlılık odaklı yedinci evinizdeki Merkür'e katılacak . Artık ilişkilerdeki beklentileriniz konusunda gerçekçi olun.

Kişilerarası konulara odaklanmış olabilirsiniz ancak 26 Aralık'ta Yengeç burcundaki güçlü dolunay, ihtiyaçlarınızı her şeyden önce önceliklendirmeniz gerektiğini size hatırlatıyor. Parlama vaktiniz geldi! Yılın son günlerine yaklaşırken, büyülü bir büyük su üçgeni, kozmik yöneticiniz olan Ay'ı rüya gibi Neptün ve yürek gözlü Venüs'e bağlayarak sizi sosyal ve kutlama havasına sokacak güzelce hizalanmış bir hava vaat ediyor. 2023'ü tamamlamanın ne güzel bir yolu.

Aslan aylık burç yorumu | Aralık ayında gözyüzü eski aşkınıza geri dönme şansı gönderecek!

Güneş, ayın ilk birkaç haftasında diğer ateş burcu Yay burcunda olduğundan Aralık 2023 Aslan burcunuzda bol miktarda tutku, yaratıcılık ve romantizm var. Merkür'ün gerilemesi programınıza bir darbe vuruyor olabilir, ancak bu bile iyi zamanınızı gölgede bırakamaz. Sonuçta tatiller eğlenmek içindir!

1 Aralık'ta zihinsel Merkür, boktan Oğlak burcuna giriyor ve size hafta boyunca üretken olmanız ve işinize yetişmeniz için ilham veriyor. Birkaç gün sonra değer odaklı Venüs aile sektörünüze çarparak en yakın akrabanızla anlamlı bir bağlantı ve uyum ayına zemin hazırlıyor. Ancak 12 Aralık'ta, yeni ay cilveli beşinci evinizde yükseldiğinde ve sizin için her türlü taze ilhamı topladığında, kozmik titreşimler gerçekten harekete geçmeye başlıyor. Kalbinizin sesini dinleyin, ancak programınızda biraz hareket alanı bırakın, çünkü o akşamın ilerleyen saatlerinde Merkür gerilemesi başlayacak.

Ayın ortası bir sihir ve kader zamanıdır; çünkü Kuzey Kader Düğümü ile güneş (kozmik yöneticiniz) arasındaki muhteşem ve ateşli üçgen, ruhsal amacınız ve tutkunuzla uyum sağlamak için konfor alanınızı genişletmeniz için size ilham verir. . Yavaş ama emin adımlarla gücüne adım atıyorsun Aslan. 21 Aralık'ta Oğlak burcu sezonu başladığında, kendinizi sorumluluklarınıza daha fazla dayanmış hissedeceksiniz ve yapılacaklar listenize pragmatizm ve disiplinle daha iyi odaklanabileceksiniz. Geveze Merkür, yeniyıldan hemen önce flört sektörünüze geri dönüyor, bu nedenle tatilde birlikte olmayı ümit eden, uzun süredir kayıp olan eski sevgililerinize dikkat etmek isteyeceksiniz. Eğlenceli olabilir mi?

26 Aralık'ta Yengeç burcunda duygusal bir dolunay yükseliyor ve ruhsal sağlığınızın sorumluluğunu üstlenmeniz için size ilham veriyor. Kendinize daha fazla şefkat ve zarafet göstermeyi öğreniyorsunuz, bu yüzden iç benliğinize, önemsediğiniz herkese vereceğiniz nazik şefkatli ilgiyi sunun. Evde tek başınıza geçireceğiniz rahat bir gece, kutlamanın mükemmel yoludur. 29 Aralık'ta sevgili gezegen Venüs, flört bölgenizde cilveli Merkür ve seksi Mars'la birleşiyor, bu nedenle Yılbaşı gecesini eğlenceli ve romantik bir şeyler yaparak geçirin.

Başak aylık burç yorumu | Merkür gerilemesi tutkularınızı yeniden ateşe verecek!

Aralık 2023 Başak burcunuz, Yay mevsimi rahat ve evcil dördüncü evinizi harekete geçirirken, pek çok içten tatil anları sunuyor. Ama aynı zamanda bol miktarda eğlence, dram ve heyecan da sizi bekliyor; bunların çoğu için akıllı kozmik yöneticiniz Merkür'e teşekkür edebilirsiniz!

Ay, zihinsel Merkür'ün eğlenceyi seven beşinci evinizi aydınlatmasıyla başlıyor , her türlü yaratıcı ilham ve cilveli sohbeti başlatıyor. Aralık ayının ilk haftasında hem disiplinli Satürn hem de partiye dayanıklı Jüpiter ile olumlu bağlantılar, hem tutku projeleri hem de romantik çabalar söz konusu olduğunda fikirleri harekete geçirmek için harika bir zaman haline getiriyor. Mevcut planlarınızın kalıcı bir potansiyele sahip olduğuna güvenin; sadece tamamen hayata geçmeden önce Merkür gerilemesinin gelgitlerini atlatmaları gerekiyor.

Merkür gerilemesinden bahsetmişken , resmi olarak 13 Aralık'ta gece geç saatlerde başlıyor, bu yüzden ortadan kaybolma eylemi yaptıktan sonra gelen kutunuza geri dönen eski flört eşleşmelerine karşı dikkatli olun. Aklınızı başında tutarsanız, eski bir aşk fantezisinde kaybolmak eğlenceli olabilir, özellikle de rüya gibi gezegen Neptün'ün ilişki bölgenizdeki geri hareketini birkaç gün önce tamamladığı göz önüne alındığında. Ayrıca 13 Aralık'ta ev ve aile sektörünüzde  Yay burcunda bir yeni ay yükseliyor, bu nedenle tatilden önce yaşam alanınızı tamamen düzenlemek veya sevdiklerinize ulaşmak için harika bir zaman.

21 Aralık'ta güneş diğer dünya burcu Oğlak burcuna girip kış gündönümünü müjdelediğinde, artık biraz eğlenme ve aydınlanma zamanı. Oğlak burcu sezonunun iş dünyası havası, boş zamanınızın tadını çıkarma konusunda ciddi olmanızı istiyor. Yılın sonu geldi ve biraz neşelenmeyi hak ettiniz! 22 Aralık'taki Merkür cazimi'nin açık fikirli enerjisini, şimdiye kadar geri gitmeye kadar kalbinizde dönen tutkularla bağlantı kurmak için kullanın.

Ay sona ererken, Yengeç burcundaki muhteşem dolunay, kollektifle anlamlı bir şekilde uyumlanmanıza yardımcı olur. Doğal olarak fedakar tarafınızdan yararlanın ve tüm bu taze yaratıcılığı ve şefkati daha büyük amaçlara kanalize edin. Sesiniz fark yaratıyor ve bunu unutmayın. Yeni Yıl çanlarını çaldığınızda, ay burcunuzda olacak ve güneş şanslı Jüpiter ile büyülü bir büyük dünya üçgeni oluşturacak.  2024'ü doğuştan gelen bir uyum, huzur ve sağlamlık duygusuyla karşılıyorsunuz; tadını çıkarın!

Terazi aylık burç yorumu | Aralık ayı kariyerinizde cesaretli olmanızı istiyor

Yeniyılın yaklaştığı günler eğlenmek için şahane zamanlar çünkü Aralık 2023 Terazi burcunuz insanlarla bağlantı kurmak için birçok fırsat sunuyor. Yay burcunun ateşli kendiliğindenliği dışa dönük doğanızın parlamasına olanak tanır, bu yüzden devam edin; sosyal etkinlikleri öncelik listenizin en üstüne koyun!

Ay başlarken, romantik yöneticiniz Venüs, burcunuzdaki son dönemini tamamlıyor ve Venüs'ün ışıltısına son rötuşları yapıyor. Ancak bundan önce, yoğun gezegen Plüton'la kareleşecek ve değerlerinizin yüzeyinin altını kazmanıza ve dönüşümünüzü kucaklamanıza olanak tanıyacak. Venüs 4 Aralık'ta kaynak odaklı ikinci evinize girdiğinde , zamanınızın, paranızın ve çabanızın ne kadar değerli olduğu konusunda daha net bir fikre sahip olacaksınız.

13 Aralık'ta Yay burcundaki yeni ay, zihni genişleten bazı sohbetlere dalmak ve inançlarınızı yeni fikirlerle sorgulamak için harika bir zamandır. Yeni ay , ilişki sektörünüzdeki Kuzey Kader Düğümünü öperken, bu ay açıklamaları, ilişkiler söz konusu olduğunda da içsel gerçeğinizi kucaklamanıza yardımcı olabilir . Artık ortaklıklarınız size anlamlı bir bakış açısı sunabilir! Anlambilime çok fazla kapılmayın, çünkü Merkür gerilemesi o akşamın ilerleyen saatlerinde başlayacak, sinyalleri karıştıracak ve anlatmak istediğinizi anlamanızı zorlaştıracaktır. Bir şeyin yanlış anlaşılması durumunda aşırı hassas olmamaya veya ciddiye almamaya çalışın.

Duyarlılıktan bahsetmişken, kışın iç gözlemsel enerjisi çoğu zaman sizi hislerinize sokar, bu nedenle 21 Aralık'ta Oğlak burcu mevsimi geldiğinde anılar ve nostalji telaşında kaybolabilirsiniz. 26 Aralık'ta Yengeç burcundaki dolunay yükseldiğinde duygular artmaya devam eder . Geçmişinizle ilgili bu yansıma, şu anda dünyada nasıl göründüğünüz hakkında daha fazla düşünmenizi sağlıyor ve bu güçlü ay, kariyeriniz açısından ve ötesinde gücünüze adım atarken karşılaştığınız tüm tıkanıklıkları aydınlatmaya yardımcı olabilir. Chiron'un geri hareketi yeni ay ile aynı günde sona erecek ve bazı eski kalp ağrılarını aşmanıza ve ilişkilerdeki yaraları iyileştirmenize olanak tanıyacak.

Güzel Bayan Venüs, ay bitmeden bir hamle daha yapıyor ve 29 Aralık'tan itibaren iletişiminize ışıltı serpiyor. Merkür'ün geri gitmesine rağmen Venüs, her türlü sosyal engeli ortadan kaldırmaya ve günlük sohbetlerinize çapkın bir uyum getirmeye yardımcı olmak için burada. Bu, tatlı ve sosyal bir Yeni Yıl Arifesi için zemin hazırlıyor, bu yüzden cazibenizi herkesin görmesi için sergileyin Terazi.

Akrep aylık burç yorumu | Aralık ayında Venüs sizi güzellik parıltısıyla donatacak

Aralık 2023 Akrep burcunuz , ayın büyük bölümünde burcunuzda güzellik odaklı Venüs'ü bulduğundan, sizi bir parıltı bekliyor olabilir . Aşk ve romantizm gezegeni 4 Aralık'ta burcunuza girerken, yapılandırılmış Satürn ile şanslı bir bağlantı kuracak ve hem kendinize hem de ilişkilerinize yapmaya karar verdiğiniz yatırımlara kalıcı bir güç duygusu verecek. Kendinizi ortaya koyun, şu anda arılar gibi iyi şeyleri bala çekebiliyorsunuz.

13 Aralık'ta Yay burcundaki yeni ay, sizi değer duygunuzla buluşturuyor; bu , Yay sezonunun son haftalarında üzerinde çalıştığınız bir şey . Kalbinize dokunun ve zamanınıza, enerjinize ve paranıza neyin değeceğine dair yenilenmiş bir fikir edinin. Arzu ettiğiniz şey zamanla değişebilir, bu nedenle kaynaklarınızı nereye harcadığınızı kontrol edin. Aynı akşamın ilerleyen saatlerinde Merkür gerilemeye başladığından , bu dönemde iletişiminizde de daha bilinçli olmaya başlamak isteyeceksiniz . Bu süre zarfında, yanlış bir şey söyleme, göze çarpan bir yazım hatasını gözden kaçırma veya birinin mesajının ayrıntılarını yanlış okuma olasılığınız daha yüksektir; bu nedenle, mesajlarınızı üç kez kontrol etmeye ve konuşmadan önce düşünmeye başlayın.

Oğlak burcu sezonu 21 Aralık'ta başladığında bu özellikle önemli olacak çünkü güneş ayın geri kalanında iletişim sektörünüzü aydınlatmaya başlayacak. Venüs ile yıkıcı Uranüs arasındaki gergin yüzleşme sayesinde bu dönemde de ani fikir değişiklikleri veya ilişkilerde beklenmedik değişimler ortaya çıkabilir. Tatil kaosunu önlemek zor! Önemli bir konuşma yapmanız gerekiyorsa, bunu 22 Aralık'taki Merkür konuşması sırasında yapın. Ne demek istediğinizi anlatmak ve diğer insanların düşüncelerini duymaya açık olmak daha kolay olacaktır. 26 Aralık'ta Yengeç burcundaki dolunay geldiğinde daha fazla perspektife sahip olacaksınız. Konfor alanınız genişliyor ve yolunuza çıkan her türlü olumsuzluk karşısında kalbinizi yumuşatıyorsunuz. Bu değişikliklerin en iyisi olduğuna güvenin.

Yay aylık burç yorumu | Aralık ayında Venüs aşk hayatınıza renk ve sıcaklık katacak

13 Aralık finans falınızda Merkür gerilemesi başlarken, Aralık ayının ilk haftasını tatil alışverişinizi tamamlayarak geçirin ve para karışıklıklarına veya üzücü satın alımlara katkıda bulunabilir. Hediye makbuzları harika bir fikir. Bu sinir bozucu gerilemeden hemen önce Yay burcunda heyecan verici bir yeni ay yaşayacağız ve bu, özel bir doğum günü niyeti belirlemeniz için mükemmel bir zaman olacak.

Aralık, geçen yıl aşk hayatınızdaki değişiklikleri değerlendirmenizi istiyor. Her zaman hareket eden ve düşünmek için hiç durmayan bir köpekbalığı gibi olabilirsiniz. Ancak şimdi, tam da 2023'ün sonu ve sizin mevsiminiz yaklaşırken, yeni ay sizden yeni başlangıçlar için meditasyon zamanı ayırmanızı ve özellikle kişisel gelişim ve ilişkiler konusunda niyetler belirlemenizi istiyor. Yengeç burcundaki ve 8. evinizdeki dolunay, ister bir partnerle ister lüks bir banyo gibi kişisel bakım ritüelleri aracılığıyla beyninizi kapatıp fiziksel zevklere dalmak için bir gecedir. Ay, cömert Venüs'ün Yay burcuna girmesi ve şanslı gezegeniniz Jüpiter'in ileri gitmesiyle sona eriyor, bu da diğer tüm işaretlerin, yıldızların sizin için hazırladığı Yılbaşı Gecesi planlarını çok kıskanması gerektiği anlamına geliyor.

Oğlak aylık burç yorumu | Merkür gerilemesi planlarınızı alt üst edecek

Lojistik seven gezegen Merkür ayın ilk gününde burcunuza girerken, Aralık 2023 için Oğlak burcunuz hemen heyecanlanıyor. Ayın bu ilk dönemi boyunca şanslı Jüpiter, romantik Venüs ve yönetici gezegeniniz Satürn ile olumlu bir bağlantı kuracak, bu nedenle her türlü yeni fikir ve sohbeti sabırsızlıkla bekleyin.

13 Aralık'ta Merkür gerilemesi başladığında bu temaları tekrar gözden geçireceğiniz için şimdi ortaya çıkan her şeye dikkat edin. Herhangi bir liste yapmayı planlıyorsanız, bunları kesinlikle iki kez kontrol etmek isteyeceksiniz; çünkü bu kötü şöhretli transit, küçük ayrıntıları karıştırma ve en iyi planlarımızı raydan çıkarma gibi bir yönteme sahip.

13 Aralık'taki gerilemeden hemen önce Yay burcundaki içebakışlı yeni ay yükseldiği için ay ortasında yavaşlamak her bakımdan iyi bir fikirdir. Bu sessiz ay, dikkatinizi içe çevirmek ve sezgilerinize, ruhsal bağlantınıza odaklanmak için harika bir zamandır. ve zihinsel sağlık. Ayrıca, Merkür'ün aynı akşamın ilerleyen saatlerinde burcunuzda geri dönüşe başlamasıyla, zihninizi temizlemeniz ve ihtiyaçlarınızla uyum içinde olmanız çok önemli. 

Umarız biraz dinlenebilmişsinizdir, çünkü 21 Aralık'ta Oğlak burcu mevsimi başladığında - kış gündönümü ile aynı gün - enerji sizin için büyük bir şekilde toplanmaya başlayacak. Güneş burcunuza geçerken, hemen Merkür ile güçlerini birleştirerek güçlü bir cazimi oluşturacak. Bu, kafa karıştırıcı bir gerilemede parlak bir noktadır, bu nedenle bu netlik anından yararlanın. Birkaç gün sonra Merkür burcunuzun dışına çıkacak ve gerilemenin etkileri ayın geri kalanında biraz daha az hissedilir hale gelecek.

Kova aylık burç yorumu | Aralık ayında gökyüzü size terfi ve zam müjdesi veriyor 

Yay sezonu, önümüzdeki birkaç hafta boyunca özgür ruhlu ateşini arkadaşlık bölgenize getiriyor, bu nedenle Aralık 2023 Kova burcunuz, mürettebatınız ve topluluğunuzla anlamlı bir şekilde bağlantı kurma fırsatlarıyla dolu. Tatiller birliktelikle ilgilidir ve kolektif sihir duygusunu hissediyorsunuz. 

Değer odaklı Venüs 4 Aralık'ta kariyer sektörünüze çarparak çalışma ilişkilerinize ek diplomasi ve uyum getireceğinden, bu işbirlikçi enerjiyi ayın başında bazı profesyonel ağ kurmaya kanalize etmek isteyebilirsiniz . Geleneksel yöneticiniz Satürn'le olan şanslı üçgen açı, bu girişi özellikle maaş artışı sağlamak veya istikrarlı bir gelir akışı çekmek için olgun hale getiriyor. Gücüne sahip ol ve çantanı al Kova ; becerilerin şu anda çok etkileyici görünüyor.

13 Aralık'ta Yay burcundaki yeni ay yükseldiğinde , kişisel hedeflerinizin ötesinde düşünmek ve dünya için nasıl daha iyi bir gelecek yaratacağınızı hayal etmek için ilham alabilirsiniz. Gönüllü zamanınızın bir kısmını değerli bir amaca adamak, şu anda daha büyük bir doyuma ulaşmanıza yardımcı olabilir ve aynı zamanda benzer düşüncelere sahip insan grupları ile bağlantı kurmanızı da sağlayacaktır. Ne de olsa verme mevsimi geldi! Merkür gerilemesi o akşamın ilerleyen saatlerinde başlayacağından , zamanlama sorunlarına veya yanlış iletişimlere dikkat edin.

21 Aralık'taki kış gündönümü Oğlak burcunun başlangıcını işaret eder ve günlerin kısalması sizi daha uykulu ve daha içe dönük bir ruh haline sokar. Bu geçiş döneminde sezgilerinizi dinleyin ve mümkün olan her yerde dinlendirici yalnızlık anlarını sıkıştırmaya çalışın. Venüs bu hafta da kaotik modern hükümdarınız Uranüs'le karşı karşıya geldiğinden, iş ve ev hayatınız arasında tatil çılgınlığının yanı sıra patlak veren bazı dramları da dengelemeniz gerekebilir - bu da sessizliğe biraz zaman ayırmanız için bir neden daha. rahatlama ve yansıma.

Yeni yıldan hemen önce, Merkür'ün geri gitmesinin bazı tuhaflıklarının sosyal çevrenizde yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladığını fark edebilirsiniz, bu nedenle dedikodulardan uzak durmak ve klik dramaya kapılmaktan kaçınmak için çaba gösterin. Neyse ki, 26 Aralık'ta Yengeç burcundaki dolunay, kendi şeridinizde kalmanız için mükemmel bir hatırlatmadır, çünkü sağlık ve sağlıklı yaşam konularını aydınlatacak ve ruhsal, duygusal ve fiziksel sağlığınızla daha uyumlu bir rutin oluşturmanız için size ilham verecektir. yapı. Bu aydınlatıcı aydan sonra uygulamaya koyabileceğiniz pek çok pratik Yeni Yıl kararınız olacak.

Balık aylık burç yorumu | Aralık ayında şifacı yönünüz gözler önüne serilecek

Aralık 2023 Balık burcunuz her yerde heyecan vaat ediyor, çünkü sosyal yaşamınız ve kariyeriniz aksiyonla dolu olacak ve siz de karışıma biraz romantizm serpiştireceksiniz. Ayrıca, hem modern hem de geleneksel yönetici gezegenlerinizin bu ay geri hareketlerini tamamlamasıyla, kendinizi yeniden canlanmış ve yeni bir yıla başlamaya hazır hissedeceksiniz.

Ay, konuşkan Merkür ve romantik Venüs'ün haritanızın yeni bölümlerini aydınlatmasıyla başlıyor , arkadaşlıklarınıza enerji veriyor ve ilişkilerinizi manevi ve felsefi inançlarınızla uyumlu hale getiriyor. Her iki gezegen de bu ilk hafta boyunca burcunuzdaki sorumlu Satürn ile olumlu bir şekilde bağlantı kuracak ve bu dinamikler içinde size güçlü bir otorite duygusu verecek. 6 Aralık'ta kozmik yöneticiniz Neptün, burcunuzda gerilemesini tamamlıyor. Bu rüya gibi ve yanıltıcı gezegen nihayet yeniden ilerlemeye başladığında, sezgilerinize daha uyumlu hissedeceksiniz ve fantezileriniz hakkında daha net bir vizyona sahip olacaksınız.

Yay burcu sezonu geçtiğimiz haftalarda kariyer sektörünüzü harekete geçiriyor ve 12 Aralık'ta Yay burcundaki yeni ay, işinize heyecan verici bir ilham patlaması getiriyor. Profesyonel yaşamınızda dizginleri elinize almanın ve en parlak hedeflerinize doğru adımlar atmanın zamanı geldi. Yıldızları hedefle Balık !  Merkür'ün gerilemesinin o gecenin ilerleyen saatlerinde başlayacağını unutmayın ; bu nedenle, ayın geri kalanında meslektaşlarınız arasında bazı yanlış iletişimlerle veya iş projelerinde gecikmelerle karşılaşabilirsiniz.

Kış gündönümü 21 Aralık'ta gerçekleşecek ve onun şenlik enerjisi sizi ciddi bir mevsimsel neşe havasına sokacak. Ertesi gün Mercury cazimi sırasında dışarı çıkın ve bazı tatil partilerine veya gönüllü etkinliklere katılın, çünkü bu, eski arkadaşlarınızla ve topluluğunuzdaki diğer insanlarla yeniden bağlantı kurmak için güzel bir zamandır. Vermek şu anda gerçekten çok iyi hissettiriyor! Hepsinden önemlisi, 26 Aralık'ta Yengeç burcundaki muhteşem dolunay kalbinizi ilhamla dolduracak ve iç ışığınızın ne kadar parlak parladığını size hatırlatacak. Sevgili Balık, romantizmin, heyecanın ve tutkunun peşinden koşmaya hazırsınız ve bunların hepsi almak için orada. Birkaç gün sonra, güzel Venüs, kariyer sektörünüzde geri giden Mars ve Merkür'e katılarak, profesyonel çabalar söz konusu olduğunda tezahür gücünüzü artırır.

Büyülü bir büyük su üçgeni dolunayı takip ederek burcunuzdaki manevi Neptün'ü harekete geçirirken, yıl yüksek bir notla sona eriyor. Daha sonra, geleneksel kozmik yöneticiniz olan bereketli gezegen Jüpiter, 30 Aralık'ta geri hareketini tamamlayarak, yeni ruhsal fikirlerin ve zihni genişleten bağlantıların akışını başlatıyor.

KONULAR: Astroloji

YORUMLAR

Aralık aylık burç yorumları | Merkür gerilemesi etkileri ayaklarımızı yerden kesecek!
haberine yorum yapın
0 YORUM